Fb pixel

Americká hypotéka

Americká hypotéka


Americká hypotéka

Současný finanční trh je nasycen celou řadou nejrůznějších nabídek půjček, úvěrů a hypoték. Hypotéky jsou v celém světě prozatím nejoblíbenější formou financování bydlení, ať už v podobě stavby nového domu, koupě pozemku či staršího objektu a jeho následné rekonstrukce nebo americká hypotéka.

Hypotéky na bydlení poskytované různými subjekty se od sebe liší hlavně podmínkami, za kterých si lze peníze půjčit. Klasická hypotéka je zpravidla vázána konkrétním účelem, na který se peníze půjčují. Hypotékou je i americká hypotéka, která je ovšem odlišná v tom, že peníze můžete použít na cokoliv. V tom spočívá specifičnost a kouzlo americké hypotéky, která se proto také označuje jako hypotéka neúčelová. Americká hypotéka má však i další výhody. Poskytujeme velice nízkou úrokovou sazbu a nepožadujeme prokazování vašich příjmů. Pokud od nás budete americkou hypotéku požadovat, musíte splnit jedinou podmínku, a sice musíte mít vyřízeny všechny případné předchozí závazky a exekuce.

Další specifika americké hypotéky

Některé její formy se liší v závislosti na konkrétním hypotečním produktu, jiné jsou víceméně podobné, či přímo totožné. Jedním ze společných znaků všech amerických hypoték je zástavní právo k nemovitosti. To znamená, že pokud budete žádat o americkou hypotéku na nemovitost, musíte se zaručit určitou nemovitostí nacházející se na území ČR. Kromě této překážky má americká hypotéka ve srovnání s jinými produkty tohoto typu už jen samé výhody. Především je to nízká úroková sazba, která činí z americké hypotéky jednu z nejlevnějších půjček vůbec. Kromě toho, že můžete americkou hypotéku použít na cokoliv, nenahlížíme do registru dlužníků a nemusíte předkládat potvrzení o svých příjmech.

Na co lze americkou hypotéku použít

Kromě financování bydlení můžete o americkou hypotéku požádat prakticky na cokoliv. Můžete si tak za výhodných podmínek půjčit na nové auto, televizi, na zájezd či rodinnou dovolenou. Nemusíte čekat, než si naspoříte a splnit si svůj sen prakticky ihned. Nastavíme vám nízké úroky, výhodný splátkový kalendář a nebudeme zjišťovat ani vaše příjmy. Jedinou podmínkou je, abyste měli splaceny všechny dosavadní závazky.

kalkulacka_hypoteky

back to top
×