Fb pixel

Hypoteční kalkulačka Modrá Pyramida

Hypoteční kalkulačka Modrá Pyramida

Pokud uvažujete o hypotečním úvěru, musíte se především seznámit s možností, jak si vypočítat výši vaší hypotéky a následných měsíčních splátek úvěru. Princip je velmi jednoduchý, na webovém portále každé společnosti, naleznete takzvanou hypoteční kalkulačku Modrá Pyramida, kde si vše potřebné můžete z pohodlí domova vypočítat a následně zhodnotit. Hypoteční úvěr od Modré Pyramidy vám jednoduše vypočítá hypoteční kalkulačka Modrá Pyramida.

Hypoteční úvěr u Modré Pyramidy

Modrá pyramida má v nabídce klasické hypoteční úvěry i úvěry pro refinancování. Ať již se u Modré Pyramidy rozhodnete refinancovat nebo si zřídit hypoteční úvěr, hypoteční kalkulačka Modrá Pyramida vám vždy ráda pomůže. Úvěry, které Modrá Pyramida nabízí, jsou až do 90 % hodnoty nemovitosti. Fixaci úrokové sazby si můžete zvolit až na 15 let. Po tuto dobu si tedy takzvaně zafixujete výši úroku, se kterou banka nebude moci po tuto fixační dobu hýbat. Maximální splatnost úvěru u Modré Pyramidy je třicet let.

Proč zvolit hypoteční úvěr Modré Pyramidy?

Pokud uvažujete o vlastním bydlení, je pro vás financování pomocí hypotečního úvěru nezbytností. Hypoteční kalkulačka Modrá Pyramida vám po zadání potřebných údajů ukáže, zda se svými stabilními příjmy domácnosti máte možnost na daný úvěr dosáhnout. Důraz se klade na mnoho faktorů. Jedním z nich je například součet vašich měsíčních splátek různých typů úvěru u bankovních institucí. Velkou roli hraje zejména výše vašeho příjmu a také to, zda nemáte zápis v registru dlužníků SOLUS nebo v Centrálním mezibankovním registru. Proto je dobré si předem požádat o výpis z těchto registrů, jelikož se každému může stát, že se například zpozdil se zaplacením faktury za telefon a zápis je na světě. Mnohdy lidé o zápisu ani netuší. O to větší je čeká zklamání v bance, pro kterou se stanou nesolventním klientem s nízkou bonitou.

kalkulacka_hypoteky

back to top
×