Fb pixel

Hypoteční kalkulačka Raiffeisenbank

Hypoteční kalkulačka Raiffeisenbank

Hypoteční kalkulačka Raiffeisenbank. Společnost Raiffeisenbank nabízí široké spektrum klasických i nestandardních hypoték. Hypotéku u Raiffeisenbank můžete využít i bez prokázání výše příjmu nebo účelu, pro který finanční obnos použijete. Můžete si založit offsetovou hypotéku nebo také hypoteční kontokorent. Hypoteční úvěr je možné získat až do 90 % hodnoty dané nemovitosti. Fixaci úrokové sazby si můžete zřídit na patnáct let. Hypoteční úvěr budete moci splácet maximálně 30 let.

Proč hypoteční úvěr?

Za zmínku rozhodně stojí, že hypoteční úvěry jsou v roce 2016 a nejspíše budou i v roce 2017, patřit k těm nejvýhodnějším na trhu. Hypoteční kalkulačka RB vás o tom může přesvědčit. Hypotečním úvěrem se nejčastěji financuje bydlení. Pokud se tedy toužíte nastěhovat do vlastního, je hypoteční úvěr tou správnou volbou. Hypoteční kalkulačka Raiffeisenbank vám ovšem vypočítá i výši splátek americké, offsetové hypotéky nebo hypotéky na nebytové prostory. Hypotéku můžete čerpat na bydlení, rekonstrukci nebo na vypořádání majetkových poměrů. Výhodou americké hypotéky je především její neúčelovost. V praxi to znamená, že s touto hypotékou můžete financovat jakýkoliv svůj sen a to nejen ten o bydlení. Hypotéku od Raiffeisenbank můžete získat i na míru. Vyřízení hypotéky je zdarma, bez zbytečných poplatků za vedení úvěru i za jeho sjednání. Výhodné úvěry s nízkými úrokovými sazbami jsou velmi žádané.

Hypoteční kalkulačka Raiffeisenbank

Hypoteční kalkulačka Raiffeisenbank je nenahraditelným pomocníkem, při zjišťování výše splátek hypotečního úvěru. Kalkulačka vám přiblíží finální částku hypotéky, dobu splácení a výši jednotlivých splátek. Ohledy je však nutné brát na různé poplatky a platby na životní pojištění, které bývají často k hypotéce sjednávány. Toto hypoteční kalkulačka není schopna zohlednit. Tím ovšem rozhodně neztrácí na své důležitosti.

kalkulacka_hypoteky

back to top
×