Fb pixel

Hypoteční kalkulačka Komerční banky, KB

Hypoteční kalkulačka Komerční banky, KB

Komerční banka a.s., působí na českém trhu již od roku 1990. Je tedy právem považována za ověřenou instituci poskytující bankovní a pojistné služby v České republice. V současné době Komerční banka zhruba 400 poboček, což znamená, že má pobočky i ve většině malých měst. I tento aspekt je zajisté jedním z důvodů, proč je často volena spotřebiteli při výběru své banky, kde chtějí mít vedený běžný účet, úvěry, hypotéky apod.

Práce s hypoteční kalkulačkou KB

Po řádném prostudování produktové nabídky a požadavků na klienta pro poskytnutí hypotéky, pravděpodobně každý zájemce vyzkouší hypoteční kalkulačku Komerční banky, kde se dozví určité orientační informace.

Při práci s hypoteční kalkulačkou Komerční banky je po Vás požadováno zadat cenu nemovitosti, dobu splácení, Váš věk, Vaši vlastní naspořenou částku, kterou použijete pro financování nemovitosti, jak dlouho platnost úrokové sazby požadujete a také formu výpisu z hypotečního účtu.

Z výsledné kalkulace jsou zřejmé informace o výši měsíční splátky, o výši úrokové sazby po dobu fixace a výše rizikového životního pojištění. Zároveň dostáváme informaci, že toto životní pojištění je povinné pokud chceme dosáhnout přislíbené úrokové sazby. Toto pojištění je uzavíráno u Komerční pojišťovny, která je dceřinou společností Komerční banky nebol-li KB.

Můžeme si také prohlédnout další příklady splátkových kalendářů při různých dobách splácení. Bohužel nám zde celou dobu chybí souhrnné informace o přibližné výši celkově zaplacené částky po poslední anuitní splátce (samozřejmě pouze pokud by zůstala stejná úroková sazba), dále chybí informace o poplatcích za vedení hypotéky, sjednání hypotéky a není zřejmá ani sazba RPSN. Tyto podrobnější informace Vám budou sděleny na pobočce nebo můžete být kontaktováni telefonicky bankovním poradcem, pokud na sebe zanecháte kontaktní informace.

kalkulacka_hypoteky

back to top
×